Egiptu vraćen pristup internetu

Glavni pružatelj internetskih usluga u Egiptu vratio je pristup internetu, tvrde blogeri i twitteraši, te navode kako je ovo bila revolucija.

Zimo
Zimo
Zimo | 02.02.2011. / 12:42 komentari
Egiptu vraćen pristup internetu

Glavni pružatelj internetskih usluga u Egiptu vratio je pristup internetu, tvrde blogeri i twitteraši, te navode kako je ovo bila revolucija.

tri vijesti o kojima se priča Pametni telefon, ilustracija Mali, ali značajna promjena Stavljate telefon na stol s ekranom prema gore? Evo zašto biste trebali promijeniti tu naviku Mreže optičkih kablova iznad šume u Ukrajini Jesu mreže, ali nisu paukovi VIDEO Pogledajte nestvaran prizor na krošnjama ogromne šume u Ukrajini Širenje stanica raka Radi se na novim lijekovima Otkriveno tajno oružje raka: Evo što tumorima daje energiju za širenje u tijelu

Još je uvijek nepoznato da li je internet vraćen samo od strane pružatelja internetskih uslugua u Egiptu ili je egipatska vlada radi globalnog pritiska odlučila vratiti internet građanima.

Osim interneta, građani Egipta javalju kako su vraćane i mobilne usluge. Prema brojnim tweetevima Egipćana koji se raduju povratku interneta, još jednom su društvene mreže pokazala nevjerojatna dostignuća za vrijeme dok su doslovno Egipćani bili offline.

Sve u svemu, Egipćani su dokazali kako se može preokrenuti besmislena odluka vlade, te bi taj model mogle koristiti i mnoge druge kritične države. Što se vladavine tiče, Mubarak je istaknuo kako se povlači nakon izbora ove godine nakon 29 godina vladavine.

Vezane vijesti