Samsung predstavio svoj novi pametni telefon s virtualnim asistentom

Južnokorejska kompanija Samsung predstavila je u srijedu u New Yorku svoj novi pametni telefon Galaxy S8 opremljen virtualnim asistentom, vodootporan i bez tipke na prednjoj strani.

Zimo | 29.03.2017. / 22:35 komentari
Slika nije dostupna (Foto: Zimo)

Novi model bit će dostupan od 21. travnja, rekao je Justin Denison, potpredsjednik Samsunga Americe, u prigodi predstavljanja.

tri vijesti o kojima se priča Pametni telefon, ilustracija Mali, ali značajna promjena Stavljate telefon na stol s ekranom prema gore? Evo zašto biste trebali promijeniti tu naviku Mreže optičkih kablova iznad šume u Ukrajini Jesu mreže, ali nisu paukovi VIDEO Pogledajte nestvaran prizor na krošnjama ogromne šume u Ukrajini Širenje stanica raka Radi se na novim lijekovima Otkriveno tajno oružje raka: Evo što tumorima daje energiju za širenje u tijelu

Samsungov prvi virtualni asistent koji će konkurirati Appleovu glasovitom Siriju, zove se Bixby.

Omogućuje pametnom telefonu da "predvidi vaše potrebe", rekao je Sriram Thodla, čelnik Samsunga America na predstavljanju Galaxyja S8.

Napose omogućuje da se korisniku ponude proizvodi slični predmetu koji je upravo vidio u nekoj trgovini ili na ulici, pošto ga je fotografirao.

Osim virtualnog asistenta, jedna od glavnih novina je i to što na prednjoj strani nema tipke koja postoji na ranijim modelima Galaxyja i na iPhoneu.

Kao što je uvijek slučaj, povećana je snaga procesora i smanjena potrošnja energije.

 

Vezane vijesti