'Ne razumijem ljude koji se hvale sa svojim objavama. Koji je smisao toga? Nemojte da i ja krenem', napisao je na kineskoj društvenoj mreži Weibo Wang Sicong, sin kineskog milijardera Wanga Jianlina i objavio fotografiju svog aljaškog malamuta Coco kojem je kupio, vjerovali ili ne, osam novih iPhonea. Prema procjenama medija, vrijednost gadgeta s kojima će se Coco igrati iznosi skoro deset tisuća dolara, no to nije najskuplji poklon koji je ovaj razmaženi ljubimac dobio. Naime, nakon što je Apple predstavio prvu generaciju pametnog sata, Wang je Coco odlučio počastiti s dva ovakva sata, ali ne s običnim i jeftinijim modelima, već je vrijednost satova na njenim šapama iznosila oko 37 tisuća dolara.

tri vijesti o kojima se priča Droga, ilustracija Roditelji, oprez! "Najopasnija mreža za mlade": Omiljena platforma prepuna je seksualnih predatora i dilera droge Zračni taksi Joby Aviationa Napravljen veliki korak Počinje velika tehnološka revolucija u zrakoplovstvu: Nebom će dominirati potpuno drukčije letjelice Cheyava Falls u dolini Neretva Vallis u krateru Jezero na Marsu Na Marsu NASA zagolicala maštu javnosti: U dolini Neretve pronađeni tragovi izvanzemaljskog života?

Zbog ovih se fotografija na Weibu Wang našao na udaru kritika brojnih korisnika društvenih mreža koji su kritizirali njegovo razmetanje bogatstvom te ga je državna medijska agencija Xinhua nazvala 'arogantnim i sirovim celebrityjem' koji je 'ukaljao čistoću kineskog naroda'. Također, Wang se našao i na udaru javnosti kada je, komentirajući potencijalnu buduću djevojku, rekao kako je jedina karakteristika koja ga na ženama zanima – veličina njenih grudi. Na kraju je čak morao reagirati i njegov otac koji se, kako bi opravdao 'arogantne komentare u stilu Berlusconija' pojavio na državnoj televiziji rekavši kako je za ponašanje njegovog sina krivo 'zapadno školovanje'.  

Izvor: CNN