Hamilton je inače YouTuber britanskih korijena koji nerijetko u svojim videima sučeljava najbrže perjanice auto industrije, a ovaj put su snage odmjerili Concept_One, Telsa P90d i LaFerrari.

tri vijesti o kojima se priča Pomrčina Mjeseca - 4 Kako, kad i gdje promatrati Večeras ćemo moći uživati u potpunoj pomrčini Mjeseca: Evo sve što trebate znati o tom događaju Pandemija, ilustracija Mogu li te promjene nestati? Otkrili neočekivanu posljedicu pandemije: Čak i kod ljudi koji nikada nisu bili zaraženi SMS phishing, Smishing Nova prijevara HZZO upozorio: Dobijete li ovakvu SMS poruku, odmah ju obrišite!

Prva žrtva Rimčevih 1088 konjskih snaga bila je Tesla koja je dosta zaostala već na cilju, dok je Ferrarijev hibrid s V12 motorom uz pomoć elektromotora u startu obećavao pobjedu, da bi na cilju razočarao. 

Concept_One inače je slabija inačica super-automobila koja se može pohvaliti sa 1088 konjskih snaga te 1600 Nm okretnog momenta. Rimac proizvodi i onu napuhaniju verziju, Concept_S, kojoj do "stotke" treba tek 2,5 sekundi zahvaljujući električnom pogonu od 1384 konjskih snaga te okretnom momentu od 1800 Nm, no čini se da je za pobjedu nad Ferrarijem bio dovoljan i Concept_One. 



Ekipa iz Rimac Automobila radi i na novoj jurilici koja bi trebala nasljediti Concept_One kodnog naziva C2, potvrdio je za Auto start magazin CEO tvrtke, Mate Rimac.