Vjerujem da ste već čuli za Android 5.1, isto kao i za procesor MT6753, te za čitač otisaka prstiju, no što ako to sve možete dobiti po cijeni manjoj od 190 dolara?

tri vijesti o kojima se priča Droga, ilustracija Roditelji, oprez! "Najopasnija mreža za mlade": Omiljena platforma prepuna je seksualnih predatora i dilera droge Zračni taksi Joby Aviationa Napravljen veliki korak Počinje velika tehnološka revolucija u zrakoplovstvu: Nebom će dominirati potpuno drukčije letjelice Cheyava Falls u dolini Neretva Vallis u krateru Jezero na Marsu Na Marsu NASA zagolicala maštu javnosti: U dolini Neretve pronađeni tragovi izvanzemaljskog života?

Mlais je svakako ostvario veliki uspjeh sa M7 te MX Base, no kompanija sada ima novi uređaj M7 Plus koji dolazi s impresivnim karakteristikama.

OneTouch čitač otisaka prstiju koristi najnoviju tehnologiju pomoću koje je moguće “probuditi” telefon i otključati ga jednim dodirom, što je opet napredak naspram prijašnjeg modela M7 čiji je čitač otisaka prstiju radio samo kada je telefon bio uključen.

Nadalje, M7 Plus ima i novi 64 bitni osmerojezgreni procesor MT6753 koji omogućuje uređaju da jednostavno “klizi”. Ovaj procesor koristit ARM Cortex A53 strukturu, a za bolje performanse baterije tu je CorePilote.

Mlais predstavio novu perjanicu iz svojih pogona — M7 Plus

Dok M7 koristi 13 MP Sony IMX135 glavnu kameru, M7 Plus ima još bolju Sonyjevu kameru IMX 214. Baterija je također unaprijeđena s 2800mAh na 2600mAh čime uređaj ima isti vijek trajanja kao i primjerice Samsungov Note 3.

Android 5.1 dolazi predinstalirani sa samim uređajem, dok je novost i LED notifikacija. Točna cijena uređaja još uvijek je nepoznata no poznato je da će biti manja od 190 dolara, što je odlična informacija.

Više o svemu možete pročitati na službenim Mlais stranicama ili na njihovom Facebook profilu.