Nakon Android aplikacije, srpski news portal B92 danas je predstavio i aplikaciju za iPhone i iPod touch uređaje.

tri vijesti o kojima se priča Pomrčina Mjeseca - 4 Kako, kad i gdje promatrati Večeras ćemo moći uživati u potpunoj pomrčini Mjeseca: Evo sve što trebate znati o tom događaju Pandemija, ilustracija Mogu li te promjene nestati? Otkrili neočekivanu posljedicu pandemije: Čak i kod ljudi koji nikada nisu bili zaraženi SMS phishing, Smishing Nova prijevara HZZO upozorio: Dobijete li ovakvu SMS poruku, odmah ju obrišite!

B92 nastavlja svoju ekspanziju i ambiciju da bude dostupan na svim platformama, nakon što su uspješno lansirali svoju Android aplikaciju, koja je na srpskom i engleskom jeziku, danas su objavili i iPhone aplikaciju.

Dok hrvatski Index još uvijek nije kročio na mobilnu platformu, radi nekog nama nepoznatog razloga, srpski B92 ulaže svoj trud kako bi čitateljima omogućili praćenje najnovijih vijesti na bilo kojoj mobilnoj platformi.

Pošto Srbija još uvijek nema svoj App Store, B92 je na hrvatskom App Storeu već skočila na drugo mjesto najskidanijih besplatnih aplikacija.

Aplikacija je odlično napravljena, preglednog je dizajna, jasna s odlično složenim izbornikom koji će čitateljima omogućiti lakše snalaženje na njoj te uvid u sve aktualne vijesti, video, program, vrijeme i još mnogo toga.

Kako kažu na svojim stranicama, gdje su ujedno i detaljno opisane mogućnosti nove aplikacije, B92 uskoro namjerava lansirati i iPad aplikaciju, no za sada nema informacije kada će ista stići na App Store.

Aplikaciju možete besplatno preuzeti na ovom linku.

Photo via B92