Tim Cook gostovat će na 10-toj D: All Things Digital konferenciji

Jedna od najprestižnijih konferencija, koja ove godine slavi 10. obljetnicu ugostit će šefa Applea Tima Cooka.

Zimo
Zimo
Zimo | 10.04.2012. / 19:14 komentari
Tim Cook gostovat će na 10-toj D: All Things Digital konferenciji

Jedna od najprestižnijih konferencija, koja ove godine slavi 10. obljetnicu ugostit će šefa Applea Tima Cooka.

tri vijesti o kojima se priča Mreže optičkih kablova iznad šume u Ukrajini Jesu mreže, ali nisu paukovi VIDEO Pogledajte nestvaran prizor na krošnjama ogromne šume u Ukrajini Pametni telefon, ilustracija Mali, ali značajna promjena Stavljate telefon na stol s ekranom prema gore? Evo zašto biste trebali promijeniti tu naviku Uređaj koji izvlači pitku vodu iz zraka Nije znanstvena fantastika Stvorili pitku vodu iz "ničega": Ovaj genijalan izum mogao bi spasiti mnoge živote

Ovo je ujedno i prvo gostovanje Cooka na ovoj konferenciji, kao i njegovo prvo pojavljivanje na pozornici a da to nije Appleov event, navodi AllThingsD.

Steve Jobs gostovao je više puta na ovoj konferenciji, a jedna od najupečatljivijih je definitivno ona s Bill Gatesom iz 2007. Iako je do sada dugo bio u sjeni Jobsa, Tim Cook ima itekako snažnu biznis pozadinu, stoga nas očekuje mnogo zanimljivih tema i priča.

Naime, prije nego je postao glavni i odgovorni čovjek u Appleu, Cook je obavljao jedan od najtežih zadataka u Appleu, odnosno njegova odgovornost je bila globalna prodaja i operacije iz opskrbnog lanca te prodajne aktivnost za usluge i podršku na globalnoj razini. Cook je također vodio Appelovu Macintosh jedinici.

No, osim Cooka svoje će priče istaknuti i ostali važni ljudi u biznisu kao što je gradonačelnik New Yorka Mike Bloomberg, šef Oraclea Larry Ellison, te predsjednik Savezne trgovačke komisije Jon Leibowitz. Ostali će se govornici objaviti naknadno, no sudeći prema ovogodišnjem popisu, ova će konferencija biti i više nego zanimljiva.

Jeste li pratili koju od prijašnjih AllThingsD konferencija?

Vezane vijesti