Facebook testira različite opcije News Feeda

Osim različitih opcija za News Feed, Facebook odabranim korisnicima daje lakši pristup i svom Marketplaceu te odjelu za kupovinu.

Monika Nožić
Monika Nožinić | 31.12.2015. / 10:00 komentari
Slika nije dostupna (Foto: Zimo)

Popularna društvena mreža unutar svoje mobilne aplikacije trenutno testira više verzija News Feeda, a funkcija je trenutno dostupna samo odabranoj grupi korisnika.

tri vijesti o kojima se priča Boeing 787 Dreamliner Vrhunski zrakoplov za duga putovanja Što znamo o Boeing 787-8 Dreamlineru, koji se srušio na putu za London? BYD Seal 06 EV Cjenovni rat Kinezima je cijenom gotovo nemoguće konkurirati: Za jednu Teslu, dobijete 2 BYD-ova nova Seala Nadzor, ilustracija Budite na oprezu "Gledamo vas": Žena ostala u šoku kada je pronašla čudan uređaj u dvorištu, a odmah je reagirala i policija

Osim glavnog feeda, na početku naslovne stranice naći će se i tabovi za specifične teme kao što su Style, Travel i Headlines. Kada korisnik izabere jadan tab, feed se izlista prema važnim objavama od strane prijatelja i stranica koje korisnik prati.

Facebook ističe da je funkcija u fazi testiranja pa još neko vrijeme neće biti dostupna svim korisnicima.

Osim različitih opcija za News Feed, Facebook odabranim korisnicima daje lakši pristup i svom Marketplaceu te odjelu za kupovinu. Test verzija aplikacije ovaj odjel trenutno pozicionira u dnu glavnog prozora, između opcija Requests (zahtjevi) i Notifications (obavijesti).

Facebook je nedavno dodao i mogućnost pretraživanja lokalnih događaja po kategorijama, a otvorio je i mapu lokalnih poslovanja.

Izvor: Engadget

Vezane vijesti

Još vijesti