Snapchat u novoj nadogradnji dodao nove efekte

Snapchat malo po malo osvaja tržište svojim inovativnim poslovnim pristupom, koji za sada najviše “upijaju” tinejdžeri.

Saša Fišter
sasa@zimo.co | 16.09.2015. / 09:13 komentari
Slika nije dostupna (Foto: Zimo)

Iako kod nas za sada nije još toliko popularan kao primjerice Instagram, Snapchat ima svoje prednosti i moram priznati da i sam često odem pogledati što se događa na njemu i što ima novoga.

tri vijesti o kojima se priča Kineski ekranoplan Tehnologija Hladnog rata FOTO U javnosti se pojavile prve fotografije kineskog "Čudovišta iz Bohajskog mora" Sustav protuzračne obrane Patriot u Ukrajini Američki stručnjaci upozoravaju Ovaj američki sustav protuzračne obrane postao je top-oružje, ali i top-meta za Ruse Haker, ilustracija I pretvorili u kriptovalute Jedna od najvećih digitalnih pljački u povijesti: U manje od tri sata, hakeri ukrali oko 140 milijuna dolara iz banaka

Posljednja novost su novi efekti, pa tako primjerice kad okrenete selfie kameru, ukoliko držite prst sekundu na ekranu, pojavit će vam se novi izbornik s raznim efektima koje možete vidjeti u realnom vremenu. Na vama je zatim hoćete li snimati ili jednostavno poslikati.

Te efekte Snapchat naziva Lenses i jedna nova “Lens” će se uključivati na dnevnoj bazi.

Nadalje, Trophies je još jedna nova značajka koja će vas nagrađivati ukoliko npr. pošaljete 10 snapove sa prednje kamere, no za to nećete vidjeti notifikacija, već će se te obavijesti, odnosno trofeji nalaziti u posebnoj kategoriji.

Još jedna je novost Snapchat omogućava ponovo pregledavanje videa ili slika, no za to ćete morati platiti 0.99 dolara.

Snapchat više nije mali biznis. Sa preko 100 milijuna aktivnih korisnika na dnevnoj bazi, preko 4 milijarde videa dnevno i preko 500 zaposlenika, ova tvrtka je na dobrom putu da postane još veća i bolja.

Vezane vijesti