Sony objavio teaser za novi smartphone, stiže li 20MP kamera?

Poznato je bilo i za očekivati da Sony radi na novom uređaju, nastavku svoje Xperia Z serije, no nakon glasina stigao je i službeni teaser.

Saša Fišter
sasa@zimo.co | 27.08.2013. / 11:58 komentari
Sony objavio teaser za novi smartphone, stiže li 20MP kamera?

Poznato je, i bilo je za očekivati da Sony radi na novom uređaju, nastavku svoje Xperia Z serije, no nakon glasina stigao je i službeni teaser.

tri vijesti o kojima se priča Mreže optičkih kablova iznad šume u Ukrajini Jesu mreže, ali nisu paukovi VIDEO Pogledajte nestvaran prizor na krošnjama ogromne šume u Ukrajini Pametni telefon, ilustracija Mali, ali značajna promjena Stavljate telefon na stol s ekranom prema gore? Evo zašto biste trebali promijeniti tu naviku Uređaj koji izvlači pitku vodu iz zraka Nije znanstvena fantastika Stvorili pitku vodu iz "ničega": Ovaj genijalan izum mogao bi spasiti mnoge živote

Reklama, koju možete pogledati iznad, pokazuje uređaj koji izgleda vrlo slično Xperia Z modelu a kojeg Sony naziva "najbolje od Sonyja u smartphoneu".

Također, Sony je na službenom Twitter profilu objavio kako će se uređaj nazivati Xperia Z1. Inače, pretpostavlja se da će uređaj imati 20 MP kameru kojom će konkurirati uređajima kao što je Samsung Galaxy S3 Zoom i Nokia Lumia 1020. 

Više informacija o uređaju znat će se nakon službenog predstavljanja na sajmu IFA u Berlinu, koji se odražava od 6. do 11. rujna.

Vezane vijesti