Ovako su na vijestima prikazivali internet davne 1981. godine

Nakon što pogledate ovaj isječak iz vijesti snimljenih prije više od 30 godina, postat će vam jasno koliko je internet i tehnologija općenito daleko dogurala.

Saša Fišter
sasa@zimo.co | 20.01.2014. / 07:43 komentari
Ovako su na vijestima prikazivali internet davne 1981. godine

Nakon što pogledate ovaj isječak iz vijesti snimljenih prije više od 30 godina, postat će vam jasno koliko je internet i tehnologija općenito daleko dogurala.

tri vijesti o kojima se priča Vrijeme na Zemlji, ilustracija zemlja je poludjela Znanstvenici upozoravaju: Dolazi dan kakav čovječanstvo još nije doživjelo Protuzračni sustav Raven 70 posto učinkovitosti VIDEO Pogledajte protuzračni sustav koji su Britanci u 3 mjeseca sklepali za Ukrajinu i koji skida ruske dronove kao muhe s neba Kineski hipersonični projektili "Kill web" Amerikanci paničare jer Kina ima sustav za ciljanje zbog kojeg američke snage nisu sigurne ni na "sigurnoj" udaljenosti

Prije 30 godina, točnije 1981. internet je bio u svojim začecima, no već se onda moglo nagađati kako će upravo on postati vrlo bitan alat društva i komunikacije. Početkom 80-ih tek je započela komercijalizacija osobnih računala, gdje je Apple već grabio sa svojim Apple II računalom, a upravo se ove godine pojavila prva verzija Microsoftovog DOS operativnog sustava, te je IBM predstavio svoj legendarni IBM PC, osobno računalo koje je bilo najveći konkurent Apple II računalu.

Sve što se događalo nakon toga postali su temelj nove ere interneta i računarstva općenito. 

Vezane vijesti