Tenisice koje se same vežu na aukciji prodane za 104 000 dolara

Aukcija u Hong Kongu je jedna od tri, a preostale dvije održat će se Londonu i New Yorku.

Monika Nožić
Monika Nožinić | 12.10.2016. / 16:44 komentari
Slika nije dostupna (Foto: Zimo)

Jedne od najtraženijih tenisica - Nike Mag tenisice koje se same vežu i koje podsjećaju na model iz filma Povratak u budućnost, vjerojatno su postale najskuplje tenisice ikada, nakon što su na aukciji prodane za 104 000 dolara.

tri vijesti o kojima se priča Širenje stanica raka Radi se na novim lijekovima Otkriveno tajno oružje raka: Evo što tumorima daje energiju za širenje u tijelu Pametni telefon, ilustracija Mali, ali značajna promjena Stavljate telefon na stol s ekranom prema gore? Evo zašto biste trebali promijeniti tu naviku Nezadovoljstvo, ilustracija I Hrvati su počeli primati obavijesti Šok za korisnike Fejsa i Instagrama: Evo što ih čeka ako ne počnu plaćati pretplatu i ne žele dati podatke Meti

Ime kupca ovih tenisica nije objavljeno, a aukcija je poslužila za prikupljanje sredstava za zakladu Michael J. Fox koja pomaže u istraživanju Parkinsonove bolesti.

Kompanija Nike u suradnji sa zakladom MJF trenutno nudi unikatne tenisice onima koji sudjeluju u izvlačenju, a prijaviti se možete za 10 dolara na ovoj stranici.

Nike je proizveo 89 pari posebnih tenisica s tehnologijom samovezivanja. Aukcija u Hong Kongu je jedna od tri, a preostale dvije održat će se Londonu i New Yorku.

Vezane vijesti