Cijela linija Appleovih laptopa ima proziran i svjetleći logo na stražnjoj strani ekrana, što je itekako dobar marketinški potez s obzirom da svi vide svijetleću jabuku.

tri vijesti o kojima se priča Cheyava Falls u dolini Neretva Vallis u krateru Jezero na Marsu Na Marsu NASA zagolicala maštu javnosti: U dolini Neretve pronađeni tragovi izvanzemaljskog života? Droga, ilustracija Roditelji, oprez! "Najopasnija mreža za mlade": Omiljena platforma prepuna je seksualnih predatora i dilera droge BYD-jevi automobili, ilustracija Jednostavno je Nema tu nikakve magije: Šef Riviana objasnio zašto su kineski automobili jeftiniji od konkurencije

No može li Apple istu stvar napraviti i na iPadu? Video koji je objavio japanski blog pokazuje kućište iPada od 9.7 inča na kojem je prozirni logo, te mikrofon sa stražnje strane (ako je vjerovati japanskoj stranici).

U kratkom videu teško se može vidjeti bilo što jer je kućište prazno, no jasno je da je drugačijeg dizajna od svih ranijih verzija "većeg" iPada. Osim toga, 9.7 inča iPad prema svemu sudeći bi trebao dizajnom sličiti na iPad mini.

Video možete pogledati iznad, a svi zajedno ćemo ipak pričekati kraj godine da vidimo što se novoga sprema u Appleu.

Izvor: TheTechJournal