Nakon što se mjesecima špekuliralo o službenoj aplikaciji Facebooka za iPad, ista je konačno stigla.
tri vijesti o kojima se priča


Dugo se čekala no od uskoro će biti dostupna na App Storeu. Facebook aplikacija za iPad prilično nalikuje na onu koju je TechCrunch objavio u lipnju. Aplikacija je usmjerena na samo iskustvo korisnika što pokazuju velike slike koje prekrivaju cijeli zaslon iPada.
S lijeve strane nalazi se navigacija pomoću koje možete dohvatiti news feed, fotografije, poruke, grupe i postavke.
Osim osnovnih značajka, aplikacija za Facebook donosi i nešto novosti kao što su mogućnost igranja Facebook igara na cijelom zaslonu, dok će igre iz EA, Zynge i ostalih imati podršku za plaćanje putem Facebook Creditsa.
Mashable piše kako Facebook za iPad podržava HD video i Airplay, pa će tako korisnici moći gledati Facebook video putem Apple TV-a ili nekih drugih Appleovih uređaja.
Aplikaciju još nismo isprobali no više o istoj možete pogledati na službenim Facebook stranicama.