Elon Musk otkrio je neke novosti oko pretplate koje planira uvesti na platformi X (bivšem Twitteru). Kako je napisao upravo na toj platformi, uvele bi se dvije verzije pretplate.

tri vijesti o kojima se priča Automobil, ilustracija Kako to?! Ova tehnologija u automobilima spašava živote, no mnogi je vozači - deaktiviraju Planet Mars I kako nam to može pomoći da ga bolje razumijemo Znanstvenici otkrili što se skriva u unutrašnjosti Marsa Nezaposlenost, ilustracija O tome treba misliti već sad Upozorenje vladajućima nakon provedenog istraživanja: Ovo je poziv na buđenje jer alternativa je sumorna

Jedna bi bila jeftinija, sa svim mogućnostima, ali bez uklanjanja oglasa, a druga bi bila skuplja, ali bez oglasa, napisao je Musk.

 

 

Koliko bi te pretplate iznosile mjesečno i što bi točno uključivale, za sad nije poznato, a Musk nije bio raspoložen za davanje više informacija.

Elon Musk Hoće li i druge društvene mreže krenuti ovim putem? Elon Musk počeo s naplatom platforme X

Podsjetimo, platforma X testno je uvela pretplatu za sve nove korisnike na Novom Zelandu i Filipinima u iznosu od jednog dolara, kako bi smanjila broj botova i spam profila. Novi korisnici koji ne žele platiti, imat će mogućnost samo pregledavanja, ali ne i aktivnog sudjelovanja u sadržaju na platformi X.